CATACLEAN® DİZEL ARAÇLARA ÖZEL 450ml

5.00 5 üzerinden 7 puan
(7 Müşteri Yorumu)

67.80

Stokta Mevcut

Dizel motorlar için formüle edilmiştir. Aracınızın emisyonunu % 60’a kadar azaltmaya yardımcı olur, motorunuzu korur ve çekişini arttırır…

Karşılaştır

Açıklama

Dizel motorlar için formüle edilmiştir.

  Dizel partikül birikimini azaltır, DPF rejenerasyonuna yardımcı olur,

  Aracınızın emisyonunu % 60’a kadar azaltır,

  Motor performansını arttırır ve yakıt tasarrufunu sağlayarak daha az yakıt harcamanıza yardımcı olur,

  Tüm dizel, hibrit araçlar için güvenle kullanabilirsiniz,

  Şehir içi STOP / START sürüşü için ideal performans sunar.

Dosya Adı Bağlantı
Araç Test Broşürü İndir
Liquid Science Broşürü İndir

Bir şişe Cataclean® Dizelin tüm içeriğini yakıt deposuna boşaltın. En az 15 dakika sürüş yapın ve gerektiğinde yakıt ilavesi yapabilirsiniz.
Önerilen kullanma oranı: 1 şişe Cataclean® Dizel (450ml) yaklaşık çeyrek depo yakıta ilave edilmelidir.

Cataclean® Dizel ayrıca hibrit motorlarla da güvenle kullanabilirsiniz.

CATACLEAN® DİZEL ARAÇLARA ÖZEL 450ml için 7 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mehmet SÜMER

  2-3 ay ara ile dizel partikül ışığı yandı. Cataclean ürününü kullandıktan sonra problem halloldu ve aracımın sürüşünde fark edilir bir rahatlama oldu. Aracımdaki bu rahatlamayı sürüş esnasında da hisseder oldum. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra 3 ayda bir cataclean kullanmaya devam.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Feramuz IRMAK

  Merhaba, benim 4 kez dizel partikül filtresi ışığım yandı. Ürünü kullandım sorun çözüldü. Süper bir ürün. Bir çok markayı ve ürünü denedim ancak bu kadar randımanlı bir ürün görmedim. Teşekkür ediyorum. Türkiye’de böyle kaliteli ürünleri görmek çok güzel.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ahmet BALIKÇIOĞLU

  Selam arkadaşlar, dün akşam üzeri dizel partikül filtre ikazı aldım, kullanma kılavuzu ve servisin dediği gibi 4. viteste 2500 devirde yaklaşık 15-20 dakika yol alırsam filtrenin otomatikman temizleneceği söyleniyor. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine cataclean’ı kullandıktan sonra ikaz ışığım söndü. Sanki araç bakımdan çıkmış gibi hissettim.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Arif AKKAYYA

  Arkadaşlar transporterin partikül filtresi ışığı yanıp sönüyor aynı hızda bir süre kullanırsan sönüyor biraz baktımda başka bir sitede değişmesinin 3000 euro yani 6000 tl olduğunu yazmışlar, valla başımdan kaynar sular boşaldı fiyatı görünce. Tavsiye üzerine bu ürünü kullandıktan sonra ışığın yanmasına sebep olan tıkanıklık geçti.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hakan ULUTAŞ

  2012 model dizel aracımda motor arıza ışığı yandı. Serviste bilgisayarla bakıldığında usta dizel partikül filtremin dolu olduğunu söyledi. Tavsiye üzerine cataclean kullandım. Arıza ışığım söndü. Teşekkürler.

 6. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ufuk ÖZDEN

  Ürünü yaklaşık 1 hafta önce kullanma şansı yakaladım. Daha önceki deneyimlerim den aslında çok etkisinin olmayacağını düşünmüştüm hatta ürüne inanmadım fakat aracımda gözle görülür değişiklik oldu. Öncelikle aracın tepkimeleri değişti, ara sıra güçten düşmeler oluyordu fakat bu sorun şuan ortadan kalktı asıl diğer en önemli gelişme yakıtta şuanda aynı depo benzinle 20km daha fazla gitmiş durumdayım bakalım ay sonuna kadar kaç km’ye çıkacak. Alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

 7. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ersan ÇİFÇİ

  Dizel aracımda yaklaşık 10 gün önce kullandım. Bu ürünü çok sevdiğim bir abim tavsiye etti ürün özelliğini anlattığında ne yalan söyleyim fazla inanmadım çok ısrar edince kullanmak istedim. Ürünü aracımda kullandım ve sonrasında depoyu fulledim her gün aynı yolu gidip geldiğim için bir depoyla kaç km yaptığımı biliyordum. Ürünü kullandıktan sonra yaklaşık 100-150 km fazla km yaptım ve aracın sesi ve çekişinin arttığını gördüm. Herkese tavsiye ederim güzel bir ürün.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir